top of page

Partneři a podporovatelé orchestru

Během naší historie se od samého založení podílela na našem vývoji celá řada lidí.
PFO vděčí za svou existenci zejména svému publiku. To je totiž největším motorem a nezměrnou motivací,
která jej pohání kupředu a bez nějž by se kola hýbat nemohla.
Máte nápad nebo návrh, jak vaši činnost spojit s námi ? Neváhejte nás kontaktovat. Určitě něco vymyslíme!

Partneři PFO

Stejně jako se PFO specializuje na koncertní podání filmové hudby v co možná nejvyšší kvalitě, tak i naši partneři, jejichž produkty jsme hrdými nositeli, uživateli a obdivovateli, jsou mistři svého řemesla. Doporučujeme si jejich služby prohlédnout.

Manželé Rakovi jsou s tradičními technikami zdobení skla a sklorytectví vskutku mistry svého řemesla, kterému se věnují již od roku 1990. Doporučujeme si jejich výrobky, z nichž každý je originál, prohlédnout. Potkat se s nimi a třeba si odnést suvenýr památku můžete i na některém z našich koncertů.

Unikátní české ručně vyráběné bicí nástroje a perfektní repase starších kusů. Bicí sekci našeho orchestru zdobí již několik nástrojů této firmy. Pokud máte zájem se o nich dozvědět něco více, zastavte se klidně i o přestávce koncertu.

Polygrafická společnost spojující grafické studio, tiskárnu a fotostudio s prvotřídním vybavením nabízející perfektní kvalitu zpracování různých typů zakázek v jakémkoliv nákladu. Vše se vstřícným, laskavým  profesionálním přístupem ke každému zákazníkovi. Doporučujeme!

bottom of page