top of page
Koncertní sál

Western Symphony

22. června 2024 16:00:00

Westernové městečko Boskovice

Účinkující

Pop Symphony Orchestra

dirigent Jiří Korynta

Skladatelé

Premiérový ročník v českém prostředí ojedinělého a odvážného projektu ukázal, že westernový žánr má českému publiku opravd co nabídnout.
Během takřka hodiny a půl dlouhého představení, kdy se na jedné scéně setkáme se špičkovými jezdci na koních, herci a kaskadéry, divákům představíme ty nejslavnější filmové westerny.
Koncert se opět bude konat v přírodním amfiteátru Westernového městečka v Boskovicích, v němž jsou dobové kulisy a jedna z největších atrakcí městečka - dechberoucí obří umělý vodopád. Diváci se tak setkají se svými filmovými hrdiny za doprovodu nesmrtelné ikonické hudby. Nad unikátní scénou přeletí orel jako symbolický posel z říše legendárních příběhů, které nikdy neupadnou v zapomnění.
Přijede velký náčelník Apačů Vinnetou i se svým bílým bratrem Old Shatterhandem. Pistolník Chris přivede Sedm statečných. Scházet nebude ani legendární Čingačgúk, tedy Poslední Mohykán se svými syny Unkasem a Sokolím okem. Samozřejmě nebudou scházet ani další hrdinové z ikonických filmů jako je například V pravé poledne, Tenkrát na západě, Nebeští jezdci, Bonanza a mnohé další!
Událost hodná vaší pozornosti je určena pro rodiny s dětmi, kteří mohou ve westernovém městečku, kde je stále co objevovat, strávit celý den!

bottom of page